מהי מצגת למשקיעים טובה

אני עוקבת אחרי פורומים שונים של סטרטאפים ומגלה כל פעם מחדש כמה מושגים נזרקים שם לחלל האוויר, מושגים שכולם קיימים, כולם נדרשים – אבל רק הבנה מעמיקה בכל מושג ומושג תביא ליזמים את היכולת לעמוד איתן מול משקיעים.

POC, MVP – מושגים מאחוריהם עולם ומלואו והכי מצחיק, להרבה מהם משמעויות רבות. בפעם הראשונה ששמעתי את המושג POC – עבורי דובר באיש קשר – Point of Contact.

MVP היה עבורי שחקן מצטיין, ובעיקר – "תואר כבוד" של מייקרוסופט…

אז כן, כשפונים למשקיעים יש משמעות רבה למושגים האלה ולעוד מספר מושגים – אבל מה שחשוב באמת זה לדעת מה עומד מאחורי האותיות והמילים שעפות בחלל ובעיקר – איך להציג את התכנים האלו בפני אנשים שצריכים להחליט תוך זמן קצר ביותר אם לשים את כספם במיזם או לעבור למיזם הבא.

לקריאה נוספת: מאמר קצר שכתבתי בלינקדאין.

 

סרטון וידיאו עם כמה טיפים:

 

קטגוריות: |תגובות 0

על כותב המאמר:

ג'וד ברק – מומחית פרזנטציות, מצגות ודוחות עסקיים מקימה והבעלים של חברת ExcelLeader" – הנתונים מתייצבים מאחוריך", מומחית אקסל ועוסקת בבניית יישומים ובניית מצגות. ג'וד היא מהמובילות בארץ באיסוף, ניתוח והצגת נתונים ליזמים, חברות, עמותות ועסקים. מתמחה בבניית מצגות חכמות המיועדות לגיוס משקיעים, כמו גם תכנות קובצי ויישומי אקסל עבור עובדים ומנהלים. אחד התחומים החביבים עליה – הדרכה בהתאמה אישית, לשליטה מתקדמת באקסל, ובפאוור-פוינט.