המלצות וחוות דעת על תותחית אקסל

 המלצות וחוות דעת של בעלי עסקים על שירותי מומחה אקסל ובינה עסקית  של ג'וד ברק, תותחית אקסל.

 

ג'וד הנהדרת העבירה לנו קורס בן 3 מפגשים, ולימדה אותנו אקסל מהו.

כאנשים שנשארו טכנולוגית אי שם בתחילת שנות האלפיים, הצליחה ג'וד, בנחישות  ואסרטיביות, לצד נחמדות ונועם, ללמד אותנו את התכונות המעולות של התוכנה, ואת כל היישומים אותם היא מאפשרת.

מודים לגו'ד על שעות אלה, שכבר מייעלות את תהליכי העבודה בחברה, חוסכות לנו זמן רב ושעות עבודה מיותרות, ומונעות טעויות מספריות בעלות ערך כלכלי רב.

תודה ג'וד! יישר כח!

 

 

 

 


 

 

דודי חזן – פיקסנט פתרונות מחשוב

 

 


מן העיתונות

ראיון שהתפרסם באתר המומחה: הדרך הקלה למנהלים לעשות סדר במספרים שבאקסל


חוות דעת (ישן)

 

 

ג'וד היקרה,
במפגש העסקי "כלים לניהול העסק" הצלחת במקצועיות רבה לחשוף בפני , אפילו בקצה הכפית, עולם ומלואו בתחום האקסל וכלים נוספים שלא הכרתי קודם.
את ממש קוסמת ויש הרבה מאד מה ללמוד ממך.
מאחלת לך הצלחה רבה…
וממליצה מאד להפגש איתך.
תודה רבה רבה …:-)

נעמי פסטרנק
FOREVER אל ורה

גו"ד תותחית אקסל זאת לא קלישאה הקובץ מה היתרה שלי הוא קובץ שנבנה בצורה גאונית בפשטות וכאחד שלא סובל מספרים הוא נותן לי בדיוק שיקוף לעסק שלי מה מצב התזרים בכל רגע נתון
המון תודה מומלץ בחום!!!

שלומי בוטנסקי

שלומי בוטנסקי
05/06/2014 08:29

ג'וד המון תודה על הסדר שעשית לי בדוחות האקסל אין ספק שאת תותחית אמיתית! ממליץ בחום!!

איך יכולתי בלי זה??? נפגשתי לפני מס' ימים עם ג'וד ברק הנפלאה והסבלנית לשיעור על אקסל. שיעור שעשה לי סדר בראש ולימד אותי את רזי האקסל- הכלי הכ"כ נפלא והכרחי הזה לכל עסק. השקעה קטנה, ורווח גדול! תודה רבה ג'וד

 

 

טל טפר אופטומטריסטית

היה לי קובץ אקסל עם נתונים על לקוחות שנהפך כבר למפלצת. המון נתונים, שלא ידעתי איך לעבד אותם. ידעתי שהפוטנציאל לא מנוצל. בפגישה קצרה עם ג'וד התוודעתי לכלים חדשים. בכמה קליקים אפשר להפיק דו"ח שיתן לי ניתוח של כל מה שאני רוצה. הרבה יותר ממה שפיללתי. מחאתי כפיים מרוב שמחה! האקסל הוא כלי אדיר, אבל רק מה שמכיר אותו לעומק כמו ג'וד מסוגל להפיק ממנו את הפוטנציאל האדיר שגלום בו. גם למי שאין עדיין קובץ כזה, יכול ללמוד מג'וד איך להקים אותו בקלות, ואיך להשתמש בו בצורה הטובה ביותר. הפקתי המון מהפגישה איתך ואני יודעת שיש לי עוד המון מה ללמוד. תודה ג'וד!

שרית שחם רימקס רמת גן גבעתיים

אני מעידה על עצמי כטכנולוגית ויודעת אקסל, עד שפגשתי את ג'וד, והבנתי יש לי עוד ללמוד. ג'וד היקרה את באמת תותחית, בעלת ידע נרחב ביותר, סבלנות עד אין קץ. הזמן חלף ביעף ואני כבר מחכה למפגש הבא.

דניאלה הירש – יועצת לכלכלת המשפחה

ג'וד היקרה,
מפגש שני שלנו יצא לדרך. סדר בדוחות האקסל שלי עשה לי שקט בנשמה. הפעם התמקדנו בניתוחי הוצאות והכנסות של העסק שלי. הוספת בזריזות כמה נוסחאות אשר אפשרו לי לראות תמונה מלאה. את ממש קוסמת. את מלמדת, מסבירה וזמינה לכל שאלה. את מעניקה כלי ניהולי שכל בעל עסק זקוק לו. מאחלת לך הצלחה ולהתראות במפגשים הבאים. תודה רבה. דניאלה הירש